Softnews

MIUI 13 вперше на відео: головні фішки

Обговорення
MIUI 13

Дуже популярна серед користувачів системна оболонка MIUI в наступній версії зазнає цікаві зміни. Xiaomi знову робить ставку на більш інтуїтивно зрозумілу і просту взаємодію. І у нас є для вас перша “фішка” наступної версії!


Багато користувачів чекали (і все ще чекають), коли остання версія MIUI, дванадцята за рахунком, буде на їх смартфоні. Ця оболонка користується безпрецедентною популярністю протягом багатьох років і незмінно є однією з найпоширеніших на телефонах Android. В цьому році Xiaomi добре попрацювала і додала безліч налаштувань: найкраща оптимізація, новий дизайн, анімація, більш плавна багатозадачність і т. Д.

Оболонка, яку всі чекають

Незважаючи на те, що компанії вдалося оновити велику кількість пристроїв за кілька місяців, є користувачі, які все ще чекають оновлення. Переважна більшість нових телефонів вже мають встановлене оновлення, але, більш старі моделі в певному порядку скоро його отримають.

Не зовсім справедливо “бити” китайську компанію “по голові”, тому що список підтримуваних пристроїв досить великий, але з іншого боку, ніхто не хоче вічно чекати не тільки нового середовища, але і “твіків”.

Підступне число 13 стукає в двері?

Але тепер трохи про те, що відомо. Дивно, але “витік” інформації про наступну MIUI 13 поширюється в інтернеті дуже активно. Але, не чекайте “тізера” з хвилинними кадрами. Це просто кадри, які показують, в якому напрямку рухається компанія. Подивіться наступне відео і зробіть висновок.

Так, можливо це “фейк”, але, компанія рухається саме в цьому “стилі” і це виглядає дуже красиво. З огляду на зростаючу популярність управління жестами, спростити весь процес перезапуску або виключення або використовувати додаткові параметри – це така “нова фішка”.

І це все? На жаль, більше даних немає (поки що!), Але, стаття буде доповнюватися. Можна тільки сподіватися, що Xiaomi не переборщить з грайливістю і що нововведення, які компанія планує, будуть не тільки функціональними, але і практичними.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито ознаки бюджетних смартонфонів, які точно не варто купувати

В минуле

Названа головна небезпека неоригінальних зарядок для смартфонів

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle