Hardnews

Доступний Redmi Note 10 Pro – однин з найбільш технологічних смартфонів у світі

Згідно інсайдерським даними, смартфон Redmi Note 10 Pro повинен стати вкрай технологічним і просунутим пристроєм. Телефон отримав провідний процесор і хизується високими технічними характеристиками ще до офіційного релізу, чим привертає увагу любителів якісних гаджетів.


Дану інформацію поширюють джерела, близькі до розробників Xiaomi, яка є материнською компанією створюваючої смартфон фірми. Чутки свідчать, що Redmi Note 10 буде оснащений 8-гігабайтної ОЗУ, її ТОП-ова версія отримає платформу «Snapdragon 732G», стандартна модель буде задовольнятися «Dimensity 820 820», що, втім, все одно дуже якісний показник для смартфона нового покоління. Також версія «PRO» стане підтримувати 5G, в той час як базова версія зупиниться на 4G. Вся ця пишнота довершается великим екраном на 6,67 “.

Redmi Note 10

Щодо вартості конкретної і підтвердженої інформації немає. Деякі джерела стверджують, що на території Китаю смартфон буде продаватися за 146 доларів. Якщо ця інформація підтвердиться, то жителі нашої країни можуть розраховувати на ціну, яка буде вище на 20-25%.

Втім, вищесказана інформація має і зворотну сторону. Деякі користувачі впевнені, що Redmi Note 10 Pro є технічною копією іншого недавно випущеного смартфона – Poco X3 NFC. Гаджет вже продемонстрували у всій красі, він з’явився на презентації сучасної техніки, яка пройшла в Непалі. Інсайдери вважають, що все, що реалізовано в «Покофоні», буде встановлено і в Redmi Note 10 Pro, тому телефон не буде проривом. Однак таких скептиків трохи, основна маса користувачів чекає виріб «Редмі» і сподівається на позитивний результат.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button