Бізнес та акції

Українці вчаться знімати готівку без банкоматів ПриватБанку

Функція «Готівка на касі», запущена ПриватБанком порівняно недавно, виявилася неймовірно популярною серед українців. За два тижні, які пройшли з моменту повноцінного запуску послуги, в магазинах Сільпо, Фора і VARUS, через спеціальні POS-термінали було знято майже чотири мільйони гривень готівкою: українці активно вчаться знімати гроші без будь-яких банкоматів.


Статистика успішної послуги

Інформацію про неймовірні успіхи нещодавно введеної послуги оприлюднив Євген Васильцов, який в ПриватБанку займає посаду керівника напрямку по роботі з торговельними підприємствами. За два тижні даною послугою скористалося понад п’ятнадцять тисяч чоловік. Цікавий факт: середній чек покупки в українців менший, ніж сума, що знімається на касі. Люди, які користувалися даною послугою, знімали в середньому двісті вісімдесят гривень, а покупку здійснювали на суму всього в вісімдесят.

Зняти готівку на касі дуже просто – достатньо всього лиш оплатити покупку банківською карткою, після чого повідомити касиру, що ви бажаєте зняти гроші. Максимальна сума зняття складе п’ятсот гривень, чого цілком достатньо, щоб, наприклад, розплатитися готівкою в таксі. Вам необхідно буде ввести пін-код, після чого касир зніме суму з вашої картки і видасть вам гроші. Дана послуга дуже популярна за кордоном, де люди давно вже зрозуміли, що так зручніше, ніж бігати і шукати банкомати.

Як ми писали раніше, ПриватБанк буде працювати і обслуговувати клієнтів за новими правилами. Наприклад, буде зменшено комісію по виручці через термінали самообслуговування – з семи гривень до п’яти, причому сума значення не має. Дані зміни вступлять в силу вже з 1 жовтня поточного року. Будуть також змінені тарифи на післяопераційні послуги – проведення операцій після закінчення банківського дня буде коштувати всього три гривні за одну транзакцію.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button