Київстар

Київстар запустив найкращий тариф у своїй лінійці

Обговорення

Нещодавно Київстар запустив кілька нових тарифних планів – три штуки, якщо бути точним. Проте, нові тарифи найбільшого в нашій країні оператора не вичерпуються виключно ними. Є також і більш старі  тарифи, які все ще залишаються актуальними. Один з них вважається багатьма найкращим в лінійці «Київстар», і саме про нього ми вам зараз розповімо.


Чому даний тарифний план вважається найкращим?

Кожен тарифний план судять за співвідношенням послуг та вартості. З цим співвідношенням в новому тарифі від «Київстар» все в порядку. Ось, наприклад, як виглядає пакет послуг, що надається за смішну – на межі соціального тарифу – місячну плату в сто гривень:

  • Двадцять гігабайт мобільного інтернету – 3G \ 4G в залежності від регіону, в якому ви перебуваєте, є там доступ до високошвидкісних мереж чи ні, а також від вашого смартфона.
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні номери, завдяки чому ви зможете дзвонити в тому числі в державні установи та інші організації з міськими номерами.

Називається новий тарифний план невигадливо – «Смачний». Як бачимо, він пропонує дуже вигідний пакет послуг і при цьому за невелику вартість. Одним словом, його популярність не викликає подиву.

Київстар

Як ми писали раніше, Київстар вирішив “тренувати” своїх абонентів, запустивши додаток під назвою FitStar. Додаток буде розробляти програму занять, грунтуючись на результатах тесту. В ході тесту вам потрібно буде вказати ваші зріст, вага і рівень фізичної підготовки, а також мета занять – схуднення або ж набір маси. Для занять в домашніх умовах не потрібно ніякого додаткового обладнання, максимум – гантелі або щось, що може їх замінити. Вся програма тренувань виглядає як серія відео, в яких тренер акцентує увагу на певних вправах. Результати ваших тренувань можна зберігати в спеціальній особистій картці занять.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил самый дешевый тариф, который доступен по всей Украине

В минуле

Киевстар запустил лучший тариф в своей линейке

В майбутнє

Також буде цікаво