Vodafone

Vodafone почав продавати дешеві iPhone: у чому підвох?

Обговорення

Нещодавно оператор «Vodafone Україна» почав продавати дешеві iPhone. Починаючи з десятого числа і аж до 18 жовтня ви зможете придбати оригінальний iPhone SE 2020 всього за 10 999 гривень у будь-якому магазині мережі Vodafone Retail. У чому ж підступ? У тому, що така знижка надається тільки за умови, що ви зробите контрактне підключення.


Деталі нової акції оператора

Як повідомив директор з маркетингу Vodafone Retail Михайло Іванцов, цей формат покупки топових смартфонів абсолютно новий для України. Він уже поширений в Америці та країнах Європи, але при цьому в нашій країні був невідомий. Справа була в дешевизні телекомунікаційних послуг, а також у величезному ринку сірих і чорних гаджетів. За статистикою, деякі експерти оцінюють кількість контрафактних смартфонів на українському ринку в шістдесят відсотків від загальної кількості.

Акція триватиме протягом усього найближчого місяця, але це пілотний проект – тобто потім будуть і інші. Поки що в рамках даного проекту українці можуть придбати новітній iPhone SE 2020 на 64 ГБ, в трьох колірних рішеннях – це Black, Red, White. При покупці ви повинні будете підписати контракт на річне користування тарифним планом від Водафон Red XL, а також оформити за 1680 гривень страховку телефону «СмартОК» терміном на рік.

Також Vodafone запустила систему розумного обліку води в лічильниках. Технологія буде використовуватися для обліку витрати води і планування навантажень на насосні станції. Всі дані про витрату води будуть передаватися в онлайн-режимі через спеціальну мережу NB-IoT, безпосередньо на веб-інтерфейс компетентного співробітника водоканалу. Необхідні для цього «розумні лічильники» були встановлені на вузлах ще у вівторок. Для «спілкування» пристроїв з NB-IoT мережі між собою виділена особлива частота в 1800 МГц. Експерти відзначають, що обладнання зберігає доступ до внутрішньої мережі навіть в тих місцях, які традиційно вважаються проблемними з точки зору забезпечення нормального зв’язку. Це шахти ліфтів, підвали, деякі старі будови.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар решил “тренировать” своих абонентов

В минуле

Vodafone начал продавать дешевые iPhone: в чем подвох?

В майбутнє

Також буде цікаво