Статті

Названо речі, які не можна зебрігати на Android-смартфонах в жодному разі

Обговорення
Android 11

Торкнемося теми безпеки смартфона. У публікації ми розповімо, що категорично не рекомендую зберігати в пам’яті смартфона.


Чому саме на Android?

Тому що якщо порівняти з iOS, то смартфон на Android зламати набагато простіше в зв’язку з тим, що пристроїв на цій ОС набагато більше.

Перейдемо відразу до справи:

  • Найважливіше – фотографії своїх документів і банківських карт. Багато фотографують паспорт, індифікаційний код для завантаження на будь-які сайти. Зробили справу? Видаліть відразу. Рекомендую зробити це прямо зараз.Також багато сайтів просять сфотографуватися тримаючи в руці паспорт. Такі фотографії краще взагалі не робити, бо за такими знімками можна оформити мікропозику.

    Також якщо ви відправляєте фото документів по Whats App, то видаліть ці файли з директорії;

  • Паролі в нотатках . Багато людей зберігають пари логін-пароль в нотатках смартфона у відкритому вигляді.Паролі не варто зберігати у відкритому вигляді. Краще поставити спеціальний додаток, яке має ще й майстер пароль, типу KeePass;
  • Занадто відверті фотографії або ж матеріали, які вас викривають в чому-небудь. Всяке в житті буває. Є категорії хакерів, які полюють саме за подібним контентом з метою шантажу;
  • Не варто використовувати смартфон на Android для зберігання важливих авторизаційних ключів (наприклад до серверів або до банківського клієнта).
  • Ну і звичайно всі вхідні повідомлення з месенджерів і SMS де містяться будь-які важливі дані.

Android 10

Також звернему увагу на те, що навіть якщо ваш смартфон захищений паролем, то це не означає, що віруси не можуть завантажити потрібну інформацію.

Часом ми ставимо додаток, і надаємо йому доступ до всього, навіть самі про це не думаю.

І ще. Якщо ви зібралися в подорож, то краще видалити “зламані” програми, бо в різних країнах різне законодавство і якщо раптом ваш телефон додивляться, то можуть причепитися до зламаним програм. Такі випадки бували.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Недорогий Redmi Note 10 готується до швидкого анонсу

В минуле

Українцям розповіли про те, як розтягнути пакет трафіку в смартфоні на цілий місяць

В майбутнє

Також буде цікаво