Новини

Монобанк спростив життя своїм клієнтам, знизивши тарифи

Обговорення

Нещодавно Monobank заявив, що спрощує життя своїм клієнтам: тарифи незабаром будуть досить сильно знижені. В першу чергу зміни торкнуться тих, хто користується кредитними картками даної банківської організації, яка стрімко набирає кількість клієнтів. Дані зміни є свого роду маркетинговим ходом, який повинен привернути до Monobank більшу кількість клієнтів.


Що зміниться в банківських тарифах?

Як повідомляє правління банку, незабаром клієнтів очікує три найбільш значних зміни. Це плата за залишками на карті, плата за використання кредитного ліміту і ставки по картках, а також зниження вимог до обов’язкового кредитного ліміту. Давайте подивимося на них детально.

Плата за залишками на карті складе сім відсотків річних. Як повідомляє правління банку, зараз через зниження тарифів стало набагато вигіднішим тримати залишок коштів на картці, а не вкладати їх у строковий банківський депозит. Річні строкові депозити без права розірвання на даний момент залучаються за ставкою в одинадцять відсотків річних, що за станом на сьогоднішній день є одним з найбільш вигідних тарифів. Плата за залишками на карті становить десять відсотків річних. Починаючи з 1 вересня плата за залишками по карткам знизиться до семи відсотків річних.

Також з першого вересня буде знижено плата за використання кредитного ліміту за картками Monobank для тих клієнтів, хто не перебуває в грейс-періоді. Зміни будуть наступними:

  • Ставка по чорним карткам складе 3,1% в місяць, а була 3,2% на місяць.
  • Ставка по платиновим і залізним карткам складе 2,9% в місяць, а була 3,1% на місяць.

Нарешті, будуть знижені вимоги до мінімального обов’язкового платежу за кредитними лімітами. Якщо раніше клієнти банку, які вийшли за рамки кредитного ліміту, повинні були внести на карту мінімум 5% від заборгованості на кінець місяця до кінця наступного місяця, то з 1 вересня мінімальний платіж складе всього чотири відсотки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone почав видавати нові смартфони в обмін на старі

В минуле

Монобанк упростил жизнь своим клиентам, снизив тарифы

В майбутнє

Також буде цікаво