Hardnews

Asus Max Pro M3, Max M3 і Lite: кращі смартфони для народу

Обговорення
Asus ROG Phone 2

Останнім часом компанія ASUS практично перестала випускати цікаві смартфони. По суті виробник обмежується випуском однієї флагманської лінійки Zenfone, не особливо приділяючи увагу бюджетному і середньому сегменту. Однак незабаром тайванський бренд може відродити забуті лінійки. У мережі фігурують чотири пристрої під кодовими назвами Lito, Lagoon, Bengal і Scuba. За даними деяких інсайдерів, під цими позначеннями ховаються Asus Max Pro M3, Max M3, M3 Lite і ще один невідомий смартфон. Наймолодша модель отримає процесор Qualcomm Snapdragon 200-серії.


Умовний флагман лінійки буде створюватися на базі процесора Qualcomm Snapdragon 765G. Пара інших смартфонів отримає чіпи Snapdragon 600-серії. Додаткові технічні характеристики не розкриваються, але попередня лінійка Max виділялася підвищеною автономністю і непоганим набором камер. Якщо ж виробник займе правильну позицію з ціноутворенням, то смартфони Asus Max Pro M3, Max M3 і Lite можуть скласти серйозну конкуренцію бюджетникам Redmi і Realme.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi оновила ще один смартфон до MIUI 12 Global & Stable

В минуле

Apple випустить найдешевший MacBook, який дозволить собі кожен

В майбутнє

Також буде цікаво