Hardnews

Samsung відмовляється від виробництва популярних смартфонів

Обговорення
Samsung Galaxy Note 9

У мережі з’явилися чутки про те, що компанія Samsung планує перестати виробляти телефони лінійки Galaxy Note. Замість цього фірма збирається збільшити обсяги поставок смартфонів з розкладними корпусами.


Дана інформація з’явилася в статті на сайті SamMobile. Згідно інсайдерської інформації, виробництво телефонів лінійки Galaxy Note буде згорнуто. Незважаючи на те, що популярні телефони з цієї серії принесли компанії мільйони, а щороку покупці купують як мінімум 10 мільйонів одиниць техніки, комерційний відділ порахував їх безперспективними.

Samsung Galaxy Note20

Замість випуску смартфонів Galaxy Note Samsung стане робити упор на іншу класичну лінійку – вироби серії Galaxy S. У майбутньому компанія серйозно модифікує вироби, навіть зараз підготувала оновлення у вигляді стилуса S-Pen. Даний аксесуар буде йти в комплекті з Galaxy S Ultra, що побічно підтверджує інсайдерську інформацію про вибір майбутнього флагмана компанії. Також свідченням перебудови виробничої лінії є нарощування кількості створюваних гнучких дисплеїв для Galaxy S – зараз компанія замовила 600 000 панелей, а в наступному році планується випустити мільйон комплектуючих. Це ж стосується і полімідних плівок UTG, які використовуються для захисту екранів «розкладачок».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вселенський облом або iPhone 12 Pro Max показали на першому відео

В минуле

Samsung Galaxy S20 вийде у версії для “бідних”

В майбутнє

Також буде цікаво