Бізнес та акції

Все буде по новому: ПриватБанк змінив свою структуру

Тиждень тому, 20 серпня, відбулася зміна структури правління ПриватБанку. Як зазначає наглядова рада, все буде по-новому: тепер основні стратегічні питання стануть розглядатися куди швидше.


Що саме змінилося в правлінні банку?

У правлінні банку тепер буде вісім чоловік – створено нову посаду. В даний момент список основних посад в правлінні виглядає таким чином:

  • голова правління,
  • заступник голови правління з питань фінансів,
  • заступник голови правління з питань управління проблемними активами,
  • член правління з операційних питань,
  • член правління з питань управління ризиками,
  • член правління з питань розвитку мережі і проблемної заборгованості,
  • член правління з розвитку інформаційних технологій,
  • член правління з розвитку бізнесу.

Неважко помітити, що нова посада – це член правління з розвитку бізнесу. Вона була створена, тому що банку давно вже потрібно було звернути більшу увагу на бізнес-клієнтів. Оскільки він до сих пір залишається найбільшим банком в країні, чиїми послугами користується не менше половини українців, то йому потрібно приділяти увагу не тільки простим клієнтам, але і власникам малого та середнього бізнесу, яких теж багато серед клієнтів.

У сфері відповідальності члена правління з розвитку бізнесу буде обслуговування фізичних та юридичних осіб-підприємців, а також синергія даних напрямків. Корпоративні клієнти також будуть перебувати в сфері відповідальності даного члена правління.

Як ми писали раніше, ПриватБанк заплатить гроші українцям, які не поїхали за кордон. Для цього потрібно користуватися сервісом TU.ua для подорожей по Україні. Ще в липні сервіс запустив нову функцію – бронювання житла по Україні. Ви можете зняти що завгодно – хоч ліжко-місце в хостелі, хоч готель класу «люкс» або розкішний котедж. Вибрати локацію можна в будь-якій точці нашої країни. Зараз же і аж до шостого вересня діє цікава акція – за кожну ніч, проведену в готелі, ви можете отримати подвійний кешбек. Причому сума кешбеку буде тим більше, чим довше ви будете жити в готелі або кімнаті.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Старий Xiaomi чи iPhone тепер можна обміняти на новенький Meizu

В минуле

Все будет по новому: ПриватБанк изменил свою структуру

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle