Статті

Які настройки краще не чіпати в смартфоні, щоб нічого не поламати

Обговорення
перезагрузка смартфону

Наші читачі задають нам багато питань. На деякі відповідаємо публічно. чергове:


-Редакціє GSMinfo! Дочка подарувала мені смартфон, а я боюся ним користуватися. Раптом щось нароблю, а він не буде працювати. Роз’ясни нам, старим, що можна, а що не можна. Тільки простими словами, як ти вмієш.

Ну що ж. Звичайно, все заради вас, наші шановні читачі.

Ну зламати прям серйозно неможливо, а ось зіпсувати, це так. Просто натиснути якусь настройку і забути де вона знаходиться. Таких випадків багато.

Смартфоны

Буває експериментуєш з масштабом, а потім довго знайти не можеш чого ж такого поміняв, що у при одному жесті все в 10 разів збільшується.

  • Краще без потреби не лазити в настройки сімкарти. Можна відключити випадково Інтернет або ж змінити точку доступу. Також не варто забувати, що хитрі оператори вбудовують в меню сімкарти кнопки з платними послугами. Натиснете і хоп! Підписку оформлено!
  • Не варто без потреби використовувати режим розробника. Він служить для налагодження і для тонкої настройки пристрою. Потім просто можна забути те, що змінили;
  • Слід бути обережним зі спеціальними можливостями для людей з вадами зору. Потім можна годі й шукати ту чи іншу настройку і складно буде повернути все як було;
  • Якщо прибрати будь-які дозволи для додатків (в настройках додатків), то якісь програми можуть не працювати або не працювати належним чином;
  • Вбудована в багато смартфони утиліта «Очищення» може постирати ваші фотографії, відео і навіть додатки, які вам потрібні. Дуже криво визначає і некоректно працює. Аналізуйте те, що збираєтеся видалити. Чомусь Андроїд вважає сміттям, фотографії які ми зробили вчора;
  • Ну і також варто бути обережними з випадковими натисканнями на екран. Наприклад, можна зробити дзвінок або надіслати смс. Іноді тариф на відправку може бути дуже великий, якщо ви випадково відповісте на рекламне смс (не на всі, але буває).
  • Не варто лазити без потреби в налаштування акаунтів. Багато при реєстрації забувають пароль, а потім виходять або видаляють випадково аккаунт. І багато чого може просто пропасти.
  • В налаштуваннях батьківського контролю теж можна виставити собі будь-які обмеження.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чи стане операційна система Windows 11 безкоштовною?

В минуле

Monobank знижує вимоги для власників депозитів і кредитів

В майбутнє

Також буде цікаво