Статті

Чи стане операційна система Windows 11 безкоштовною?

Обговорення
Windows 11

 У той час як багато користувачів ніяк не можуть розпрощатися з улюбленою “сімкою”, все більше і більше з’являється інформації про Windows 11. Хоча офіційного підтвердження від розробників не надходило. Була лише інформація, що Windows 10 стане останньою, випуск нової операційної системи не планується. Але ми знаємо, що помінятися все може в одну мить. Зараз весь інтернет сповнений чутками про Windows 11.


А як же прогрес, який широко крокує вперед? Дуже важео повірити, що 10-ка це фінальний етап. Оновлення постійно виходять, тільки вони настільки “сирі”, що у багатьох володарів ліцензії, просто злітає система. Або комп’ютер починає моторошно гальмувати, видавати якісь не зрозумілі помилки.

Windows 11

Для прикладу візьмемо редакційний, дорволі сучасний ноутбук з Intel Core i5 восьмого покоління, куплений влітку 2019 року зі встановленою ліцензійною Windows 10. Спочатку працював він відмінно, після оновлення стали моторошно гальмувати браузери. А ось після останнього оновлення просто злетіла система, з’явився “синій екран смерті”. Довелося користуватися додатковими утилітами для відновлення попереднього стану. А простому пересічному користувачеві, який мало, що розуміє в питаннях відновлення, перевстановлення або налаштування системи, що робити? Треба нести комп’ютер в сервіс або викликати фахівця, знову витрачати гроші. Ліцензію в магазинах продають дорого, а якість продукту залишає бажати кращого.

Windows 11

Чи буде Windows 11 чи ні, чи стане вона безкоштовною, точно не відомо. Все одно перехід на нову платформу буде. Може пропаде приставка “10”, система буде постійно оновлюватися, але без нових найменувань. Можливо підуть по шляху різних програм, назва зберігається, змінюються лише версії. Але ця система повинна стати безкоштовною для звичайних користувачів, щоб з’явилася можливість конкурувати з macOS і Linux, Які поширюються безкоштовно. Дані системи найближчим часом зможуть потіснити Windows, якщо не міняти політику. Ясна річ, що для серйозних компаній на першому плані безпека або ще якийсь особливий функціонал, за ці додаткові заходи підтримки можна і вводити плату. Способів отримувати гроші з звичайних користувачів у розробників маса, крім плати за придбання ліцензії. Та й з піратством боротися простіше стане.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Впав в ціні бюджетний смартфон Xiaomi, який гідний уваги

В минуле

Які настройки краще не чіпати в смартфоні, щоб нічого не поламати

В майбутнє

Також буде цікаво