Бізнес та акції

Monobank знижує вимоги для власників депозитів і кредитів

Обговорення
Монобанку

Великий український банк Monobank робить вигідні пропозиції для власників депозитів, до 7% річних знижуючи ставку за залишками коштів на картах. Також фінансова установа зменшує вимоги з виплати обов’язкових відсотків заборгованості по кредитах до найнижчих по Україні показників.


Дану інформацію особисто надав Олег Горохівський, співзасновник інтернет-банкінгу, опублікувавши інформацію в своєму Telegram-каналі. Головна новина торкнулася власників депозитів – тепер їм не потрібно буде відкривати терміновий депозит, щоб зменшити ставку по залишку коштів на картці. З 1 вересня оплата комісії зменшується з 10% до 7%, роблячи вигідним зберігання коштів на рахунку без їх перекладу.

Також Monobank знижує процентну ставку для власників кредитних карток. Для всіх власників рахунків, які не входять до числа користувачів грейс-періоду, плата за кредитний ліміт буде знижена. Конкретніше – для власників залізних і платинових карт зниження складе з 3,1% до 2,9% в місяць, чорних карт з 3,2% до 3,1%.

Крім цього керівники банку вирішили поставити своєрідний український рекорд – вони домоглися зниження обов’язкової процентної ставки по кредиту. Було прийнято рішення зменшити цей показник з 5% оплати до 4%. На даний момент це найнижчий поріг серед фінансових установ України.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Які настройки краще не чіпати в смартфоні, щоб нічого не поламати

В минуле

Приватбанк запустив революційний спосіб знаятт готівки

В майбутнє

Також буде цікаво