Бізнес та акції

Смартфони Xiaomi чекають великі зміни

Обговорення
Xiaomi Mi 10

Xiaomi є однією з найбільших китайських технологічних компаній, яка має безліч підрозділів. Сьогодні було оголошено про важливі зміни в керівному складі підрозділу, який займається мобільними пристроями.


Як стало відомо, Лін Бін (Lin Bin), один із співзасновників і президент мобільного підрозділу, покинув свій пост і тепер буде виконувати обов’язки заступника голови комітету зі стратегії Xiaomi.

Місце глави мобільного підрозділу Xiaomi тепер займає Адам Цзен Сюечжун (Adam Zeng Xuezhong), колишній віце-президент і генеральний директор мобільного підрозділу ZTE. Адам Цзен Сюечжун вже приступив до виконання нових обов’язків, серед яких присутній контроль за розробкою і виробництвом нових смартфонів.

Xiaomi

Адам Цзен Сюечжун до цього моменту очолював Huixin Communications, спільне підприємство з 29 провідних компанії в індустрії 5G. Pandaily повідомляє, що він продовжить займати цю посаду, одночасно очолюючи мобільний підрозділ Xiaomi.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запускает крайне нужную для украинцев услугу

В минуле

Лікарі назвали перші симптоми раку

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle