Бізнес та акції

Приватбанк запустив революційний спосіб знаятт готівки

Обговорення
ПриватБанк

Найбільший український банк «Приватбанк» розширив кількість своїх партнерів, які підтримують послугу «гроші на касі». Тепер зняти кошти зі свого банківського рахунку можна в магазинах мереж Varius, «Сільпо» і «Фора».


Ось уже півтора року пройшло з тих пір, як «Приватбанк» запустив програму для користувачів по зняттю коштів зі своїх банківських рахунків на касах супермаркетів. З тих пір послуга постійно вдосконалюється, тому що попит на неї зростає, досягнувши мільйонів активних користувачів. Скористатися функцією можна в будь-який зручний момент, просто назвавши необхідну суму касирові. Якщо коштів на картці досить, то працівник супермаркету видасть гроші разом з купленим раніше товаром.

З 1 серпня банк розширив список супемаркетах, в яких можна скористатися послугою. У число можливих місць зняття готівки додалися великі мережі магазинів Varius, «Сільпо» і «Фора». Знімати кошти можна з будь-яких рахунків – пенсійних, студентських, універсальних. На даний момент зняти можна обмежену кількість коштів – максимум складає 500 гривень. Активувати послугу можна під час покупки будь-якого товару в магазині. Після придбання товару касир видасть чек, в якому буде відображена сума паралельно знятих грошей. Як підтвердження особи користувача при знятті від вас буде потрібно ввести захисний код в спеціальному терміналі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Monobank знижує вимоги для власників депозитів і кредитів

В минуле

Смартфони лінійки Redmi Note можуть незабаром перестати фотографувати

В майбутнє

Також буде цікаво