Softnews

Корисні можливості програми Monobank, про які не всі знають

Обговорення

Додаток Monobank стрімко набирає популярність в нашій країні – українцям подобається ідея мобільного віртуального банку. Поки що він ще тільки починає конкурувати з такими монстрами, як Приват, але це справа тільки часу. І хоча багато українців вже досить активно користуються Monobank, далеко не всі знають про різні корисні функції цього додатка.


Корисні і унікальні функції: короткий гайд

Перша корисна функція, про яку ми хотіли б вам розповісти – це так звана Shake to Pay. Ви можете знайти інших користувачів Monobank в радіусі найближчій досяжності. Відкрийте програму і тряхніть телефоном, та попросіть іншу людину зробити те ж саме. Ваші додатки автоматично вступлять в контакт один з одним, і буде активована функція Р2Р-перекладу. Така функція зроблена для того, щоб ви могли моментально закинути гроші людині, якого немає в ваших контактах, без потреби вводити номер його карти. Ідеально підійде, наприклад, при оплаті в таксі або ж при покупці товарів на ринку, якщо ви забули готівку.

Ті, хто хоче розрахуватися за загальним рахунком, наприклад, в кафе, можуть використовувати функцію спільної оплати рахунку. На початку потрібно оплатити спільний рахунок. Після цього відкрийте програму і виберіть дату проведення операції. Натисніть на неї. Відкриється меню, в якому можна вибрати пункт «Спільна оплата». Вкажіть, яку суму ви витратили, і потім – кількість людей, на яких потрібно її розділити. Потім учасники спільної оплати повинні будуть сплатити вам виставлений рахунок – наприклад, через ту ж функцію Shake to Pay.

Нарешті, не всі знають про функції нагадування. Виберіть в підміню «Ще» функцію «Нагадування», після чого виберіть тип нагадування – оплату рахунків або необхідність перевести кому-то гроші.

Останній режим – інкогніто. Якщо ви хочете приховати свій рахунок від тих, хто знаходиться поблизу, виберіть відповідну кнопку в тому ж підміню «Ще» або ж при тривалому натисканні кнопки додатки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар изменил тарификацию в своих тарифных планах

В минуле

Полезные возможности приложения Monobank, о которых не все знают

В майбутнє

Також буде цікаво