Бізнес та акції

ПриватБанк заплатить гроші українцям, які не поїхали за кордон

Обговорення

Пандемія COVID-19 триває, наша країна, на жаль, ставить нові антирекорди по захворюваності, так що далеко не всі країни відкривають в’їзд до себе для українців. Тому багато жителів нашої країни зараз подорожують по Україні. Приватбанк спільно з сервісом TU.ua вирішив платити гроші українцям, які не поїхали за кордон, а замість цього присвятили відпочинок внутрішнього туризму.


Як отримувати гроші за подорожі?

Для того, щоб отримувати гроші, подорожуючи по Україні, а не виїжджаючи за кордон, потрібно користуватися ПриватБанком і програмою TU.ua. З її допомогою можна спланувати свій тур в будь-яку точку нашої країни. Функціонал сервісу включає в себе можливість купити квитки на транспорт, підібрати кафе або ресторани, зробити замовлення на ексурсія або тур, придбати квитки в музей, театр, квест-кімнату і так далі.

Ще в липні сервіс запустив нову функцію – бронювання житла по Україні. Ви можете зняти що завгодно – хоч ліжко-місце в хостелі, хоч готель класу «люкс» або розкішний котедж. Вибрати локацію можна в будь-якій точці нашої країни. Зараз же і аж до шостого вересня діє цікава акція – за кожну ніч, проведену в готелі, ви можете отримати подвійний кешбек. Причому сума кешбеку буде тим більшою, чим довше ви будете жити в готелі або кімнаті. Також додаток спільно з ПриватБанком пропонує програму лояльності, в рамках якої можна брати участь в різних вигідних акціях від офіційних партнерів.

ПриватБанк

 

Також, як ми писали раніше, ПриватБанк вирішив відмовитися від необхідності карти і пароля в процесі оплати. Замість цього – вперше в нашій країні, між іншим – будуть використовуватися спеціальні біометричні платіжні термінали, що працюють з технологією FacePay24. Вона дозволить оплачувати послуги за допомогою особи. Станом на даний момент цю технологію використовують вже двісті шістдесят POS-терміналів Android PAX в найбільших торговельних центрах нашої країни. Зрозуміло, це дуже мало, але це ж тільки самий початок введення програми – до кінця року банк встановить не менше 7 700 POS-терміналів такого типу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Крупный мобильный оператор ушел из 9 областей Украины

В минуле

ПриватБанк заплатит деньги украинцам, которые не поехали за границу

В майбутнє

Також буде цікаво