Softnews

Xiaomi оновила список Android-смартфонів, які в цьому місяці отримають прошивку MIUI 12

Обговорення
MIUI 12

Компанія Xiaomi почала тестувати свою операційну систему MIUI 12 на новій лінійці смартфонів – цього разу вибір припав на широкий вибір пристроїв на базі Android 11. Деякі телефони лінійки вже пройшли етап тестування, інші зараз активно випробовуються тестувальниками.


Як доказ Xiaomi виклала на своєму сайті список моделей телефонів, які успішно подолали перевірку і налагодження. Зокрема, сюди увійшли практично всі моделі Xiaomi Mi, наприклад, Note 10 і версії, а також модельний ряд «Редмі» сімейства К20. У списку видно, що ті чи інші телефони успішно протестовані – навпроти їх моделі встановлено позначення «Released».

Також на даний момент розробники операційної системи підганяють її під «Покофони» і MIUI 12. На цих телефонах поки стоїть позначка «Coming soon», а це значить, що смартфони активно оновлюються, щоб встановлена MIUI 12 працювала на них без вильотів і інших проблем.

Варто зауважити, що операційна система почала використовуватися зовсім недавно, причому шлях її ні вистелений трояндами, а, скоріше, гіллястими сучками. З’явилася вона вимушено, тому що проблеми між США і Китаєм не дозволяють більше комплектувати експортні китайські смартфони операційними системами, створеними компаніями з американських штатів. Однак користувачі смартфонів вже встигли переконатися, що MIUI 12 досить стабільна і пропонує не менший набір переваг, ніж її конкуренти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Час покупок: топовий iPhone в Україні став значно дешевше

В минуле

Смартфони Xiaomi тепер вміють відправляти відео та фото через SMS

В майбутнє

Також буде цікаво