Hardnews

Xbox Series X буде потужніше і дешевше PlayStation 5

Обговорення

У суперечках на тему протистояння Microsoft і Sony фанатам поки не вистачає одного найважливішого аргументу – цін на консолі наступного покоління. Інсайдер Dusk Golem впевнений, що виробник Xbox Series X зробить все, щоб система виявилася дешевшою конкурента. При цьому, на його погляд, XSX все ж обійде PS5 по продуктивності, що буде особливо помітно на прикладі мультиплатформових релізів.


По ходу обговорення на форумі ResetEra (а потім вже у себе в Twitter) інсайдер привів в приклад гру Resident Evil Village, яка напевно буде відмінно працювати на обох платформах, але з деякими нюансами. Наприклад, Xbox Series X буде підтримувати 60 fps в нативному 4K, тоді як PlayStation 5 доведеться масштабувати розширення. На думку джерела, з технічної точки зору у XSX завжди буде перевага, хоча працювати з PS5 студіям дещо простіше.

При цьому Microsoft, судячи з усього, готова значно знизити ціну своєї консолі. Цілком можливо, що компанія першою назве вартість пристрою нового покоління, але не Xbox Series X, а молодшої моделі під робочою назвою Lockhart. Передбачається , що Xbox Series S по потужності не поступатиметься PlayStation 5, а її анонс відбудеться вже в серпні. Варто зазначити, що слова Dusk Golem не варто приймати на віру: поки це просто чутки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Які повідомлення бажано видаляти після прочитання

В минуле

На дзвінки з яких номерів краще не відповідати

В майбутнє

Також буде цікаво