Які смартфони в Україні дешевшають повільніше всього

Зараз на головній

З якої причини багато людей – навіть ті, хто має відповідний достаток – відмовляються купувати флагмани? Ми довго досліджував цю тему, намагаючись знайти відповідь, але, як завжди, вона виявилася буквально на поверхні. Більшість користувачів терпіти не можуть обману, а саме так вони сприймають будь-яке зниження ціни речі, яку вони купили. Адже якщо ви купили флагманський Galaxy S20 за 27 тисяч гривень, напевно ви будете час від часу поглядати, як змінилася його ціна, і вибухне, через місяць побачивши його за 23 тисячі. Взагалі кажучи, це стандартна практика для ринку, який розставляє все по своїх місцях . Але чи є такі смартфони, які дешевшають повільніше інших або всі незмінно втрачають в ціні?


Так, такі смартфони є. Але, перш ніж ми розповімо вам про них, потрібно пояснити методику нашого міні-дослідження:

Як дешевшають смартфони в Україні

Ми відкрили EK.UA, та вибрали 5 флагманських смартфонів і зіставили їх поточні ціни з цінами, які були на початку цього року. Це відкрита інформація, яку ви завжди можете перевірити, тому Америку тут не відкриємо. Правда, забігаючи вперед, скажемо, що ми брали тільки ті смартфони, які продаються в Україні офіційно, а інакше б список був набагато ширше.

Samsung Galaxy S20

Ціни на смартфони знижуються дуже швидко, але не на всі

  • Galaxy S20: був – 27 999, став – 22 505 гривень;
  • Galaxy S20 +: був – 32999, став – 24 324 гривні;
  • Xiaomi Mi 10: був – 22 095, став – 16 789 гривень;
  • iPhone 11 Pro: був – 35 364, став – 34 471 гривню;
  • Huawei P40: був – 22 999, став – 18 961 гривню;

Як бачите, найповільніше в цій добірці дешевшають iPhone 11 Pro і Huawei P40. З айфоном все зрозуміло. Елітарний смартфон з тривалим терміном підтримки, впізнаваний бренд і унікальний підхід виробника до розвитку своєї продукції роблять з нього один з найвигідніших смартфонів. Однак дивно, що в списку взагалі виявився Huawei, причому з такими показниками. Базовий P40 взагалі втратив в ціні всього 10%, хоча з’явився в продажу вже досить давно. Цікаво, як так вийшло?

Huawei P40 Pro

Очевидно, вся справа у відсутності сервісів Google, що начебто робить з апаратів Huawei потенційно непривабливі пристрої для покупки. З цієї причини рітейлери не поспішають везти їх з-за кордону, щоб продати їх тут зі знижкою щодо офіційних роздрібних цін і наваритися на жадібних покупцях. Адже великий ризик витратитися самим, а потім не продати куплений товар і залишитися не тільки не в прибутку, але і в програші. Правда, це виявилося не зовсім так.

Судячи з кількості відгуків  споживачі охоче беруть смартфони Huawei, не надто гребуючи відсутністю сервісів Google. Мабуть, позначається невисока ціна, загальна впізнаваність бренду, привабливий дизайн і передові характеристики. Адже, як не крути, але смартфони Huawei не стали особливо гірше після того, як з них прибрали Google Play.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей