Названо простий спосіб продовжити життя смартфону

Зараз на головній

Перші мобільні телефони були характерні тим, що мали величезний термін служби, були міцними і надійними, а їх заміна на новий апарат була пов’язана, частіше за все, не з відмовою, а виходом нових більш функціональних моделей. Сучасні ж апарати є порівняно тендітними, «бояться» ударів і падінь, а недбале ставлення здатне позбавити їх привабливого зовнішнього вигляду за короткий проміжок часу.


Проте, експерти кажуть про те, що є простий і доступний спосіб продовжити термін служби смартфона. Він полягає в тому, що смартфон не слід класти екраном вгору. В цьому випадку у нього не буде дряпатися скло камери, а температура дисплея не буде підніматися вище, ніж це передбачено нормами. Як правило, користувачі наклеюють на екрани гаджетів плівки, що охороняють їх від появи дрібних подряпин при контакті з поверхнями. Фотомодулі смартфонів нерідко виступають над корпусом і дряпаються в найпершу чергу, якщо звернені вниз, навіть якщо використовується чохол.

Має сенс використовувати плівки і скло. Такий підхід робить захист смартфона більш надійним. При цьому слід не допускати перегріву пристрою. Порада особливо актуальна в літню спеку. Гаджети оснащені захисними системами, які вимикають їх при критичних температурах, але краще все ж не допускати цього. Якщо ж перегрів був допущений, ні в якому разі не потрібно екстремально охолоджувати гаджет приміщенням його в холодильник. Краще, якщо він повернеться до нормальної температури самостійно і поступово.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей