Hardnews

До 5G будуть підключені навіть дерева

Обговорення
5G
5G

Вчені планують підключати дерева до 5G. Таким чином фахівці сподіваються проводити більш якісний аналіз стану лісів.


Як стало відомо, група вчених з німецької Вищої школи прикладних наук Остфалія прямо зараз займається створенням різних способів застосування 5G в лісовому господарстві. Судячи з наявних даних, експерти схиляються до оснащення дерев спеціальними сенсорами, які будуть стежити за їх станом.

Кожне дерево буде в цьому випадку« розповідати »нам в режимі реального часу, як у нього йдуть справи. Чи вистачає йому вологи? Або її занадто багато? Чи не занадто жарко? Чи немає ознак появи короїдів? Як себе почуває коренева система? Яке навколо дерева повітря? ” , – розповів професор Андреас Лігокі.

Подібні сенсорні системи також можуть бути корисні і в сфері деревообробки. Так, наприклад, автоматизовані системи на ходу зможуть розуміти, якої якості матеріал в руках у машини для рубки лісу, після чого без участі людини сортувати всю зібрану сировину.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

7 ознак інтернет-магазину, в якому небезпечно робити покупки

В минуле

Дуров відповів на пропозиції продати Telegram

В майбутнє

Також буде цікаво