lifecell

Lifecell подвоїв кількість послуг в своїх тарифах

Обговорення

Оператор Lifecell вирішив порадувати абонентів, які в це літо будуть виходити з карантину, подвоївши кількість послуг в своїх тарифах. Починаючи з 28 травня, і по саме 31 серпня ви зможете отримати новий акційний пакет послуг на всі вихідні, за умови, що вчасно оплатите свій основний пакет. Таким чином, в будні дні буде витрачатися один пакет, а у вихідні – інший.


Детальні умови акції

Для того, щоб замовити собі акцію «200% літа» від Lifecell, вам потрібно ввести просту команду * 700 #. Щоб перевірити залишок акційних послуг, наберіть * 191 #. Беруть участь в акції всі без винятку тарифні плани контракту і передоплати. Діє акція всюди, крім тимчасово непідконтрольних українському уряду територій. Вихідними вважаються суботи та неділі в період дії акційної пропозиції, а також державні свята, такі як 24.08.2020. Зверніть увагу, що до складу акційного пакету послуг не входять міжнародні пропозиції, послуги, що надаються в роумінгу, а також різні додаткові послуги. Детальний список залежить від вашого тарифного плану. Оператор як і раніше залишає за собою право змінювати його за умови, що ви будете попереджені заздалегідь. Ще важливо пам’ятати, що надаються акції послуги тільки в тому випадку, якщо ви вчасно поповнили рахунок для користування основним пакетом послуг.

Як ми писали раніше, Lifecell запустив тариф з 20 Гб інтернету за 2 гривні в день. Тарифний план, про який йде мова, називається «Смарт Лайф. Регіон ». Тарифна плата в ньому становить всього сімдесят гривень за операторський місяць (двадцять вісім днів), тобто трохи більше двох гривень в день. Діє тарифний план не скрізь – в першу чергу, він призначений для Чернівецької, Закарпатської областей і ряду інших (повний список ви можете побачити на офіційному сайті оператора)

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар удвоил количество услуг в своих тарифах

В минуле

Lifecell удвоил количество услуг в своих тарифах

В майбутнє

Також буде цікаво