Vodafone залучив топових зірок шоу-бізнесу до реклами своєї новітньої послуги

Зараз на головній

Свого часу Vodafone вже співпрацював з топовими зірками шоу-бізнесу, рекламуючи свої послуги: це була реклама тарифного плану Joice, в якій брала участь група «Время и Стекло». Тоді ця реклама була визнана однією з кращих і найуспішніших в історії оператора, тому що змогла охопити таку непередбачувану і складну аудиторію, як підлітки. Вона навіть запустила нове слово – «вислово». Зараз оператор знову залучає даних популярних виконавців для реклами – на цей раз в підтримку спеціального спільного пропозиції від оператора спільно з місцем для розміщення відеофайлів YouTube.


Послуга, яку рекламують зірки: чим вона така гарна?

Головна ідея сюжету рекламного ролика – то, що ви в будь-якій ситуації можете залишатися з улюбленими героями, що б не сталося. Робили його кращі професіонали своєї сфери – так, режисером став лауреат версії «кліпмейкер року» за версією М1 Music Awards Леонід Колоссовський.

Нагадаємо, що акція під назвою «YouTube без перерви» дозволяє користуватися протягом чотирьох місяців усіма перевагами YouTube Premium, якщо у вас є послуга Vodafone Video Pass або безлімітний інтернет. Десятки тисяч людей вже скористалися цією пропозицією. «Преміум» дозволяє не тільки дивитися відео без нав’язливої ​​реклами – в кінці кінців, з цим справляється будь-який блокувальник. Ви також можете завантажувати відео для перегляду офлайн, слухати відео у фоновому режимі під час використання інших програм або при заблокованому екрані.

Щоб активувати послугу, достатньо ввести USSD-код * 313 # на смартфоні, отримати SMS з посиланням, по якому буде активуватися послуга YouTube Premium, і ввести необхідні дані. Сама по собі пропозиція «YouTube без перерви» діє ще з 1 червня 2020 для всіх абонентів незалежно від форми обслуговування, які ще не оформили преміальні підписки YouTube Premium, YouTube Music Premium, Google Play Music, YouTube RED або YouTube Kids. На даний момент очікується, що доступна акція буде аж до 30 вересня 2020 року, але можливо, вона буде продовжена. Підписка буде поширюватися на будь-які пристрої, з яких можна дивитися YouTube, в тому числі телевізори, браузери, планшети, смартфони.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей