Київстар дарує місяць безкоштовного користування його послугами

Зараз на головній

Протягом цілого місяця можна скористатися неймовірно вигідною пропозицією від Київстар. Оператор дарує абонентам місяць безкоштовного користування величезним пакетом послуг. Що ж для цього необхідно?


Як отримати безкоштовний інтернет, мобільний зв’язок і не тільки?

Отримати повністю безкоштовні послуги мобільного зв’язку ще ніколи не було настільки просто: від вас вимагається тільки придбати будь-який 4G-смартфон в одному з акційних магазинів, список яких знаходиться на офіційному сайті мобільного оператора. У нього входять магазини у всіх великих містах нашої країни.

Діяти акція буде протягом усього серпня – аж з першого числа і по тридцяте. Всі послуги мобільного зв’язку, включаючи дзвінки всередині мережі та за її межі, мобільний інтернет і так далі, будуть для таких покупців безкоштовними. Також безкоштовними стануть домашній інтернет від Київстар, і навіть Київстар ТВ в пакетах «Все разом Вигідний + ТВ» і «« Всі разом Базовий + ТВ ». Також абоненти зможуть отримати повністю безлімітний мобільний інтернет – це промо-акція «90 днів безліміту». Поширюється акція на всі моделі смартфонів без винятку.

Як ми писали раніше, Київстар запустив і іншу акцію, в рамках якої подвоїв кількість хвилин і гігабайтів в своїх тарифах. Акція «Вдвічі більше» діє для всіх абонентів лінійки послуг Всі разом, абонентів тарифних планів передоплати і тих, хто обслуговується за договором, за винятком бізнес-абонентів, а також тих, у кого тарифний план – якийсь із цього списку: Київстар Комфорт 2018, Професіонал, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, SIM для пристроїв, Smart SIM. Підключити акцію можна за допомогою системи «Мій Київстар», дзвінком на безкоштовний номер для обслуговування 222 або через комбінацію * 222 # і клавіша виклику. Для того, щоб перевірити залишок пакету послуг, ви можете також або скористатися системою «Мій Київстар», або за допомогою особливих комбінацій. Якщо ви абонент передоплати, то комбінація буде * 112 # і клавіша виклику, якщо ж ви обслуговуєтеся на підставі контракту, то * 118 # і клавіша виклику.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,086Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Які додатки та програми треба встановити на смартфон, щоб легко знайти його у випадку крадіжки

Сьогодні гаджети зберігають не тільки повідомлення і фотографії, а й конфіденційні особисті відомості. Крадіжка або втрата телефону може спричинити...

Більше схожих статей