lifecell

Lifecell запустив тариф з 20 Гб інтернету за 2 гривні в день

Обговорення

Нещодавно оператор Lifecell оновив свої тарифні плани, запустивши декілька тарифів, як загальноукраїнських, так і регіональних. Всі вони вкрай вигідні, особливо регіональні, розраховані в першу чергу на ті області нашої країни, де зв’язком від Lifecell користуються менше. Наприклад, такий тарифний план, який пропонує цілих двадцять гігабайтів інтернету всього за дві гривні в день.


Нова пропозиція від оператора: вигідніше нема куди?

Перше, що порадує користувача в даному тарифному плані – це те, що за таку маленьку тарифну плату він пропонує пакет в цілих двадцять гігабайтів інтернету. Також ви отримаєте повний безліміт всередині мережі Lifecell і сімсот п’ятьдесят хвилин дзвінків на інші мобільні і стаціонарні номери по Україні.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Смарт Лайф. Регіон ». Тарифна плата в ньому становить всього сімдесят гривень за операторський місяць (двадцять вісім днів), тобто трохи більше двох гривень в день. Діє тарифний план не скрізь – в першу чергу, він призначений для Чернівецької, Закарпатської областей і ряду інших (повний список ви можете побачити на офіційному сайті оператора).

Lifecell

Нагадаємо, що у Lifecell можна придбати гарний номер за відповідну плату. Для цього вам знадобиться сума від трьохсот гривень. Придумайте, який номер вам потрібен – вам знадобиться від трьох цифр. Введіть їх у формі, подивіться на номери, які вам запропонує система. Зарезервуйте номер, який вам більше сподобається, і дочекайтеся SMS з кодом резервування, який, слід пам’ятати, буде діяти 72 години. Після цього вам потрібно буде вирішити, як ви хочете отримати номер. Ви можете зробити це в потрібному магазині за допомогою консультанта, або ж самостійно онлайн.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил тариф с 20 Гб интернета за 3 гривны в день

В минуле

Lifecell запустил тариф с 20 Гб интернета за 2 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво