Vodafone

Vodafone запустив тариф з 20 Гб інтернету за 3 гривні в день

Обговорення

Нещодавно Vodafone запустив, або, вірніше, оновив один з найпопулярніших тарифних планів, завдяки чому безліч абонентів тепер можуть насолодитися найкращими умовами за порівняно невелику суму. Ви можете отримувати двадцять гігабайтів інтернету всього за три гривні в день. Давайте ж вивчимо цей тарифний план більш детально!


Що включають оновлені умови тарифного плану?

Гостя зустрічають по одягу, а тарифні плани – за кількістю послуг, які ви будете отримувати за ту абонентську плату, яку платите. Що ж, оновлений тарифний план від Водафон пропонує цілком гідний пакет послуг, а саме:

  • Високошвидкісний мобільний інтернет – двадцять гігабайтів на місяць.
  • Сімсот хвилин дзвінків по всій території України, включаючи не тільки мобільні, але і стаціонарні номери міського зв’язку – наприклад, телефони державних організацій.
  • Можливість обміняти цей пакет в сімсот хвилин на повний безліміт всередині мережі мобільного оператора і триста хвилин дзвінків на інші мобільні і стаціонарні номери по всій Україні.

Називається оновлений тарифний план «Vodafone SuperNet Turbo». Платити в ньому доведеться всього лише сто гривень на місяць – даний тариф практично так само вигідний, як різні «соціальні» тарифні плани більш дорогих мобільних операторів, які пропонують отримати всього лише мінімум послуг за 60-70 гривень на місяць.

Нагадаємо, що недавно Vodafone засудив ініціативу державного регулятора НКРЗІ дозволити перенесення номерів без будь-якої реєстрації та верифікації особистості. На думку мобільного оператора, це рішення пов’язане зі значними ризиками: при втраті номера зловмисники, які отримають до нього доступ, зможуть використовувати номери телефонів у своїх незаконних махінаціях. За допомогою певних махінацій злочинці зможуть отримати доступ до номера, а далі можуть використовувати його, наприклад, щоб заволодіти грошима на банківських картах, прив’язанних до даних номерів. Також «вкрадені» таким чином номера можуть використовуватися злочинцями для отримання доступу до соціальних мереж жертви, її електронних гаманців, мессенджерів і багато чого іншого – фактично, до всього, до чого люди прив’язують свої номери.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил тариф с 20 Гб интернета за 3 гривны в день

В минуле

Vodafone запустил тариф с 20 Гб интернета за 3 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle