Бізнес та акції

Названо найбільш популярний у світі бренд смартфонів

Обговорення
Huawei P40 Pro

Пару тижнів тому ми з подивом дізналися , що за підсумками квітня Huawei несподівано вибилася в лідери світового ринку смартфонів, зайнявши 19% проти 17% у Samsung.


Як виявилося, запала вистачило і на травень! За підсумками минулого місяця Huawei все ще утримувала лідерство, хоча розрив зменшився до мінімального: 19,7% було у китайського гіганта і 19,6% – у корейського. На цьому тлі буде дуже цікаво поглянути на підсумки всього другого кварталу.

Apple в травні зайняла 13% ринку, у Oppo, Xiaomi і Vivo було по 8%. Всього за місяць в світі було реалізовано 81,97 млн ​​смартфонів проти 69,37 млн ​​місяцем раніше. При цьому дане джерело чомусь стверджує, що в квітні у Huawei було 21,4% ринку проти 19,1% у Samsung, хоча посилається джерело на тих же аналітиків Counterpoint, які надавали дані два тижні тому.

Джерело також відзначає, що Samsung скоротила розрив з Huawei за рахунок зростання продажів в США відразу на 56% в місячному вираженні. З огляду на динаміку, за підсумками червня Samsung повинна випередити Huawei, а ось Apple на друге місце до осені може і не повернутися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell запустил универсальный стартовый пакет, у которого нет аналогов

В минуле

Xiaomi обновила список смартфонов, которые обновятся до MIUI 12 в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво