lifecell

Lifecell запустив унікальну послугу за 1 гривню на місяць

Обговорення
Lifecell

Якщо в розвинених країнах вже активно використовуються електронні, або віртуальні, сім-карти, то у нас ця послуга довгий час була недоступна. Ситуація потроху виправляється, але поки що ці віртуальні номери повноцінно не запрацювали. Оператор Lifecell вирішив не чекати повноцінного запровадження технології на території нашої країни, а замість цього запустити заміну – віртуальні номери ВiР.


 

Суть послуги: ваш власний віртуальний номер

BiP, створений Lifecell – це месенджер, доступний абонентам будь-яких українських операторів. Він включає в себе весь необхідний для подібного програми функціонал, а на додаток до нього – можливість голосових дзвінків, в тому числі на номери тих телефонів, де програма не встановлена. Для того, щоб у вас з’явився номер ВІР, вам слід безпосередньо купити його у оператора. Після цього ви отримуєте повний доступ до всіх його можливостей. Відкривати месенджер, до речі, можна не тільки з мобільного телефону, але і в браузері за допомогою ПК.

Як ми вже говорили, користуватися додатком ВІР можуть абоненти будь-яких операторів, але тим, хто заходить туди через номер Lifecell, надається більше можливостей, в тому числі:

  • Сто мегабайтів трафіку в роумінгу на все, що передається через месенджер.
  • За кордоном також буде можливість приймати дзвінки BiP In безкоштовно в тому випадку, якщо ви підключені до інтернету.
  • Для дзвінків Bip Out, якщо ви підключені до інтернету, всі вихідні  коштуватимуть однаково, тобто дзвонити без націнок можна буде навіть на стаціонарні номери в нашій країні.
  • Трафік, що йде через месенджер, не підлягає тарифікації.
  • Якщо у вас раптом закінчаться гроші на рахунку або пакетні хвилини, то ви зможете замовити так званий «BiP SOS-пакет», отримавши 100 хвилин дзвінків на будь-які номери по Україні.

Вартість використання віртуального номера BiP становить 1 гривню на місяць. Щоб замовити цю послугу, вам слід завантажити месенджер, перейти на сторінку замовлення, ввести свій номер. Після того, як ви зареєструєтесь, вам на електронну пошту прийде віртуальний номер.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Project CARS 3 отримав точну дату виходу та новий трейлер

В минуле

Lifecell запустил уникальную услугу за 1 гривну в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво