lifecell

lifecell запустив найбільш важливу на даний момент функцію

Обговорення
lifecell

Lifecell, один з найбільших операторів мобільного зв’язку в нашій країні, запустив одну з найбільш важливих на даний момент функцій – особливий додаток «Лікар Онлайн» разом з компанією такої ж назви. З його допомогою можна цілодобово отримати консультації лікарів самих різних профілів. Додаток буде доступним на смартфонах, які працюють як під iOS, так і на базі Android. Послуги телемедицини будуть надаватися приватною київською клінікою під назвою ТОВ “Медичний центр Консиліум Медікал”, а контент-провайдером – вищезгадана компанія «Лікар Онлайн».


Як буде працювати “Лікар Онлайн” і які у додатка будуть функції

За допомогою телемедичної платформи Likar Оnline ви можете отримати консультації з різних питань, таких як:

  • Підготовка до медичного обстеження
  • Інтерпретація обстежень та аналізів
  • Дитяче здоров’я, догляд за дитиною
  • Думка з приводу діагнозів, обстеження, аналізів, поставлених іншими медиками в інших медичних закладах
  • Різні варіанти первинної допомоги в екстрених ситуаціях

Консультації терапевта, педіатра або ж сімейного лікаря ви зможете отримати цілодобово. Ще цілий ряд фахівців працюватиме за попереднім записом. У їх числі – отоларингологи, ендокринологи, урологи, дерматовенерологи, кардіологи, неврологи, гастроентерологи, травматологи, гінекологи і навіть психологи.

Оператор підкреслює, що додаток забезпечує абсолютну захищеність ваших персональних даних відповідно до чинного законодавства. Все спілкування між пацієнтами і фахівцями йде через зашифровані канали, так що не слід боятися будь-яких наслідків.

lifecell

Відзначимо, що тепер у кожного з операторів «великої трійки» в нашій країні є своя телемедична платформа. «Київстар» запустив її ще навесні, а Vodafone – в червні минулого року в вигляді партнерського проекту з Українською асоціацією розвитку інформаційних технологій в медицині.

Телемедицина – одне з найбільш корисних нововведень цифрової епохи, вона давно вже стала трендом в країнах Заходу. Тепер її активно вводять і в нашій країні, що не може не радувати тих людей, яким більше не потрібно вистоювати в чергах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил новый тариф с безлимитным интернетом

В минуле

lifecell запустил самую востребованую на данный момент функцию

В майбутнє

Також буде цікаво