lifecell

Lifecell буде доплачувати абонентам все літо

Обговорення
Lifecell

Оператор Lifecell зробив чудовий подарунок для своїх абонентів на все літо. Протягом більш ніж трьох місяців – з 28 травня аж по 31 серпня – ви будете отримувати справді королівський подарунок. Якщо ви оплачуєте послуги мобільного зв’язку вчасно, то у вас в будні дні буде витрачатися один пакет Інтернету, а у вихідні – вже інший, додатковий. Дуже зручно, чи не так?


Умови акції: як її підключити

Взяти участь можуть будь-які абоненти великого мобільного оператора незалежно від того, чи користуються вони тарифними планами передоплати або контрактної форми обслуговування, і незалежно від території, на якій проживають. Акція від Lifecell, що отримала назву «200% літа», активується простою USSD-командою *700#. Ви можете в будь-який момент перевірити стан послуги та наявність пакетних хвилин і гігабайтів, ввівши іншу команду – *191#. Під вихідними днями, коли буде діяти подарунковий пакет послуг, маються на увазі не тільки суботи та неділі, а й державні свята 29 червня і 24 серпня поточного року.

Lifecell

Як ми писали раніше, нещодавно Lifecell вступив в конфлікт з двома іншими  операторами з «великої трійки» – Київстаром і Vodafone. Каменем спотикання стала пропозиція уряду скоротити тарифи на взаєморозрахунок з початку наступного року. Потенційно це могло б знизити вартість розмов між абонентами різних операторів мобільного зв’язку. У Lifecell радісно підтримали цю ініціативу. А ось двоє інших операторів «великої трійки» зустріли пропозицію в багнети. Вони стверджують, що законопроект був прийнятий без попереднього обговорення і будь-яких консультацій з їхніми представниками. Особливої ​​складності ситуації додає той факт, що всі три оператора є членами Американської торгової палати, при цьому її лідер також виступив проти урядової ініціативи. Чим завершиться це протистояння, поки що невідомо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation 4 временно можно получить бесплатно

В минуле

Lifecell будет доплачивать абонентам все лето

В майбутнє

Також буде цікаво