Бізнес та акції

Приват24 перестав працювати на ПК, Android та iOS

Обговорення
Приват

Найбільший банк України – ПриватБанк, сьогодні, 4 червня, зіткнувся з серйозними проблемами у роботі свої онлайн сервісів. Не працює як десктопна вересія Приват24 так і мобільний додаток  – як на Android так і на iOS. Ситуація викликала паніку серед мільйонів клієнтів банку.


Ще більше ситуацію нагінтає той факт, що дозвонитися до служби підтримки фактично не можливо, а в чаті відповідають лише боти.

Станом на 10:45 вже можна увійти в Приват24 через сайт та мобільний додаток, проте функціонал обмежений, не приходять СМС з кодами та сповіщення, а у додатку не відображаються картки.

Приват24

Офіційна відповідь ПриватБанку

Збій стосується саме реєстрації в системі наших додатків. Сталася помилка, і фахівці працюють. Буквально за півгодини все знову відновиться. При цьому розраховуватися картками банку або скористатися терміналами можна без проблем. Проплати будуть проходити. Єдина проблема виключно з реєстрацією в додатках. Цим питанням вже займаються фахівці 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei Mobile WiFi 3 Router – 4G інтернет який завжди під рукою

В минуле

Xiaomi Redmi 9 у двох кольорах на реальних світлинах

В майбутнє

Також буде цікаво