Hardnews

Huawei Mobile WiFi 3 Router – 4G інтернет який завжди під рукою

Обговорення
Huawei Mobile WiFi 3 Router

Далеко не завжди є можливість підключитися до стаціонарної мережі Wi-Fi, яка надає інтернет від будь-якого інтернет-провайдера на смартфони, планшети, ноутбуки, а також інші гаджети. Іноді виникає необхідність в такого роду мережі під час поїздок по світу, і в такому випадку на допомогу приходять портативні роутери, список яких сьогодні, 4 червня 2020 року, поповнився однієї бюджетною, але дуже просунутою з технічної точки зору моделлю. Новинка носить назву Huawei Mobile WiFi 3 Router.


Тільки необхідне

Даний рутер позбавлений повноцінного екрану, а ще в нього не стали встановлювати більшу батарею, але він може легко підзаряджатися і працювати від портативного акумулятора.

Huawei Mobile WiFi 3 Router

Новинка під назвою Huawei Mobile WiFi 3 Router пропонує користувачам обладнання останнього покоління, яке гарантує високу швидкість передачі даних до 150 Мбіт / с, а також зовсім невелике споживання енергії. За словами компанії-виробника, даний роутер на одному заряді акумулятора ємністю 1500 мАг може пропрацювати 4 – 6 годин, а рівень нагріву виявиться невисоким, тому носити цей бездротовий маршрутизатор можна навіть в кишені курки або в діловому костюмі, тим більше що вага цьому сприяє, так як важить пристрій всього-на-всього 73 грами, що набагато менше сучасних моделей смартфонів, які важать щонайменше вдвічі більше.

Підтримка всіх українських операторів

Портативний роутер підтримує всі частоти 4G LTE і 3G, а також він може працювати в мережі 2G (EDGE), однак при використанні такого протоколу передачі даних швидкість виявиться низькою. В налаштуваннях, через веб-інтерфейс, користувачі можуть самостійно вибрати бажані мережі і частоти для автоматичного підключення, встановити пароль для входу в «адмінку», вибрати назву мережі Wi-Fi і зробити масу інших дій.

Дизай та взаємодія

 Новинка має білий колір, а її корпус виконаний із зносостійкого пластика, на якому знаходиться невелика панель зі світлодіодними індикаторами. Вони відображають стан Huawei Mobile WiFi 3 Router, наявність доступу до інтернету, рівень заряду батареї і інші відомості, які можуть стати в нагоді в певних ситуаціях.

Huawei Mobile WiFi 3 Router

На корпусі знаходиться фірмовий логотип компанії-виробника, тому роутер вигідно виділяється на тлі аналогів від невідомих виробників. За словами китайської корпорації, новинка підтримує роботу з 16 пристроями одночасно, і всі вони зможуть стабільно виходити в інтернет на високій швидкості, не відчуваючи при цьому ніяких складнощів і проблем. Зарядка роутера здійснюється через інтерфейс microUSB, причому цей пристрій може повноцінно коректно використовуватися навіть під час зарядки. 

Ціна та доступність

Офіційна рекомендована ціна новинки – всього $ 37, тобто її покупка обідйеться в близько 1000 гривень, що не дуже багато за сучасними мірками. Купити Huawei Mobile WiFi 3 Router стане можливо вже в середині червня, так як саме через 1 – 2 тижні цей гаджет планується запустити в продаж на китайському і міжнародному ринках.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Android 11 засмутить мільйони користувачів смартфонів

В минуле

Приват24 перестав працювати на ПК, Android та iOS

В майбутнє

Також буде цікаво