Перехворівшим на коронавірус слід все життя боятись операцій

Зараз на головній

Вчені поділилися результатами нового глобального дослідження, в рамках якого було виявлено, що пацієнти з коронавірусом більше схильні до смерті після хірургічних операцій.


В рамках дослідження фахівцями були проаналізовані дані тисячі сто двадцять восьми пацієнтів з 235 лікарень з різних країн. З’ясувалося, що загальна зо-денна смертність в ході дослідження склала 23,8%. Крім того, згідно з опублікованими даними, показники смертності були вище у чоловіків, а саме 28,4%, тоді як у жінок вони перебували на рівні 18,2%. Високі показники летальних випадків були зафіксовані також у пацієнтів старше 70 років – 33,7%, тоді як в осіб до 70 років вони склали 13,9%.

“Зазвичай ми очікуємо, що смертність пацієнтів, які перенесли незначні або планові операції, буде нижче 1%, але наше дослідження показує, що у пацієнтів з SARS-CoV-2 ці показники набагато вищі як при незначних операціях (16,3%), так і при планових операціях (18,9%) ” , – поділилася співавтор звіту Аніл бханг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,084Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей