Hardnews

4K в маси: Redmi анонсувала свої “народні” телевізори

Обговорення
Redmi Max

Лу Вейбінг (Lu Weibong), який обіймає посаду президента Xiaomi Group China і генерального директора Redmi, залишив на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo інформацію про трьох нових продуктах, які будуть представлені вже через тиждень.


Йдеться про телевізори Redmi Smart TV X65, Redmi Smart TV X55 і Redmi Smart TV X50, які будуть відрізнятися діагоналлю екрану. Топ-менеджер Xiaomi заявив, що розумні телевізори лінійки Redmi X мають чудові характеристиками, пропонують найвищу якість зображення, відмінний дизайн, вражаючу звукову систему і так далі.

Redmi X

Нещодавно джерела повідомили, що в лінійці Xiaomi скоро з’явиться телевізор з 65-дюймовою панеллю OLED. Очевидно, що Redmi піде за компанією Xiaomi і випустить свій телевізор з екраном OLED. Однак поки що невідомо, які панелі будуть використовуватися в лінійці Redmi X.

Презентація Redmi Smart TV X65, Redmi Smart TV X55 і Redmi Smart TV X50 відбудеться 26 травня одночасно з показом смартфона Redmi 10X .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

За 1800 гривень: Sony обвалила ціну новітньої PlayStation в три рази

В минуле

DJI Mavic Air 2 – очередной шедевр без конкурентов

В майбутнє

Також буде цікаво