Новини

Ощадбанк запустив послугу про яку давно мріяли українці

Український ОщадБанк ввів корисну послугу, яка дозволить вам не шукати термінал для поповнення рахунку, і навіть не потрібно буде запускати онлайн-додаток. Можливість поповнити мобільний рахунок через месенджери і соціальні мережі – багато жителів нашої країни мріяли про це дуже давно. Давайте ж побільше дізнаємося про цю нову чудову функцію.


Як поповнити рахунок через соціальні мережі?

Про всяк випадок (раптом хтось не знає), ми нагадаємо, що у Ощадбанку є спеціальний бот, який обслуговує клієнтів. Він доступний в месенджері Telegram, а також в Facebook. Тепер з його допомогою можна поповнити рахунок свого мобільного телефону. Ви повинні вказати відповідну функцію помічника, а потім – суму і номер карти, з якої поповнюєте. Комісія складає два відсотки, мінімальна – дві гривні.

Ощадбанк

Аналогічну послугу ви також можете замовити у віртуального бота-помічника на офіційному сайті Ощадбанку. Обидва чат-бота пропонують близько тридцяти послуг, в тому числі з їх допомогою ви можете:

  • Активувати карту або ж заблокувати її
  • Переказати кошти на ваш рахунок «Мобільні заощадження» або ж на віртуальну карту;
  • Провести аналіз ваших власних фінансових витрат
  • Ознайомитися з курсами валют
  • Відшукати по сусідству з вами відповідне відділення банку, кіоск або термінал.
  • Отримати виписки з рахунку по електронній пошті
  • Цілий ряд інших функцій.

Згідно зі статистикою, кількість звернень до чат-боту Ощадбанку в Telegram і Facebook, а також на офіційному сайті, виросло більш ніж в двоє за весь час карантину. Можливо, слід очікувати появи і інших корисних функцій.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button