Hardnews

Huawei P50 і Huawei Mate 40 потрапили в руки до перших тестетрів

Відомий ісайдер Еван Блесс (Evan Blass), відомий під ніком @evleaks, опублікував на своїй сторінці в Twitter інформацію про те, що компанія Huawei вже почала тестування смартфонів Huawei P50 і Huawei Mate 40.


Очікується, що лінійка Huawei P50 включатиме кілька моделей: Huawei P50, Huawei P50 Pro, Huawei P50 Pro Plus і Huawei P50 Lite. Ця лінійка буде випущена тільки в наступному році, а восени цього року очікується поява на ринку смартфонів Huawei Mate 40 і Mate 40 Plus.

Очікується, що ці смартфони будуть побудовані на базі нової флагманської однокристальної системи HiSilicon Kirin, яка буде виготовлятися за нормами 5-нанометрового технологічного процесу силами китайської компанії TSMC.

Huawei P40

У 2020 році компанія TSMC отримала замовлення на масове виробництво 5-нанометрових однокристальних систем тільки від двох компаній: Apple і Huawei. У першому випадку мова йде про Apple A14 і A14X, що стосується Huawei, то компанія замовила Kirin 1000 і мережеві процесори.

На цьому тижні засновник Huawei Жень Чженфей (Ren Zhengfei) заявив, що компанія Huawei не буде повністю відмовлятися від американських комплектуючих, так як американським компанія теж потрібно вижити в поточних непростих умовах.

Back to top button