Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 виходить вже найближчим часом: отримано останні сертифікати

Компанія Xiaomi готує зараз до випуску нові розумні браслети. Одна з очікуваних моделей – топовий Xiaomi Mi Band 5 тільки що пройшов сертифікацію тайванської національної комунікаційної комісії NCC (Taiwan National Communications Commission). 


У базі даних NCC розумний браслет Xiaomi Mi Band 5 можна знайти під модельним номером XMSH10HM. Минулі два покоління мали номери XMSH07HM і XMSH5HM. Отримання сертифікату робить пристрій на ще один крок ближче до випуску. 

Xiaomi Mi Band 5

Також з’явилося підтвердження існування моделі Xiaomi Mi Band 4C. Пристрій було помічено в базі індонезійського напівдержавного оператора-монополіста Indonesia Telecom. Сертифікація видана на номер HMSH01GE. 

Імовірно, під назвою Mi Band 4C компанія Xiaomi випустить в Європі і Україні ультрабюджетну модель Redmi Band , представлену в Китаї на початку квітня.

Згідно з більш ранніми витокам, Xiaomi Mi Band 5 повинен виявитися володарем 1,2-дюймового екрану AMOLED. Для порівняння, Mi Band 4 оснащується 0,95-дюймовим дисплеєм. Також новинці приписують підтримку NFC в версії для міжнародного ринку, а не тільки для рідного Xiaomi Китаю. 

Redmi Band оснащений прямокутним кольоровим екраном діагоналлю 1,08 дюйма розширенням 128 x 220 пікселів, пристрій здатний пропрацювати автономно підзарядки 14 днів і не підтримує NFC. У Китаї його ціна складає всього 14 доларів. 

Офіційний дебют Xiaomi Mi Band 5 очікується орієнтовно в червні.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button