Vodafone

Карантин не перешкода: Vodafone накрутив ціни на тарифи

Vodafone – оператор, який зробив собі ім’я на дешевих, доступних тарифних планах. Проте, зараз, через кризу, другий за розміром оператор мобільного зв’язку в Україні змушений порушити свої звичні схеми і підняти ціни на тарифи, незважаючи на карантин. Він підвищує вартість своїх тарифних планів, і це буде масштабне подорожчання – одне з найбільших за останні роки. З схожих можна пригадати хіба що масову ліквідацію дешевих тарифних планів від «Київстар», яка відбулася взимку і супроводжувалася масовим переведенням користувачів на нові, дорожчі, тарифні плани.


Які тарифи подорожчають і наскільки

Подорожчання буде проводитися в кілька етапів. Першими, вже з п’ятнадцятого травня, перейдуть на більш високі розміри абонплати тарифні плани з лінійок RED Extra: XS, XS-2, S, M, L, а також Unlim і RED XS +, S, M, L. Друга хвиля подорожчання почнеться 27 травня. Зросте вартість Joice, SuperNet Turbo 2019 і чотирьох «класичних» тарифних планів SuperNet – Start, Pro, Pro-1, Unlim. Детальну таблицю старих і нових цін можна знайти на офіційному сайті мобільного оператора. Наприклад:

  • За Vodafone RED L ви будете відтепер платити 230 гривень, а не двісті, як раніше.
  • Vodafone RED EXTRA M – 150 гривень, а не 130.
  • Unlim 3G подорожчає з 100 гривень до 125.
  • Unlim 3G + коштуватиме 200 грн, замість 160.

Таким чином, в середньому тарифні плани подорожчають на сорок відсотків. Проте, подорожчання не торкнеться соціальних тарифів, які призначені для небагатих людей. Це, наприклад, Light, Light +, а також тариф Family.

Vodafone

Причин подорожчання компанія називає декілька. В першу чергу, це збільшене навантаження на мережу в умовах самоізоляції, при тому, що повністю втрачено таке важливе джерело доходу, як роумінг – адже за кордоном зараз майже нікого не залишилося. Також роботи з проведення високошвидкісних мереж в усі куточки нашої країни потребують значних фінансових вливань.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button