Бізнес та акції

Monobank допоможе українцям зібрати гроші на машину

Обговорення
Monobank

Як часто ви замислювалися над ідеєю придбання власного автотранспорту, та наскільки часто довелося собі у цьому відмовляти? Але тепер все зміниться, адже Monobak вирішив допомогти українцям зібрати гроші на машину. Як саме? Про це нам розповів детально один із співзасновників банку – Олег Гороховський.


Про які способи допомоги з накопичення коштів йде мова?

Монобанк найближчим часом презентує українцям свій новий сервіс для накопичення власних коштів – «Банка». Його сутність полягає в тому, що кожен українець може поступово зібрати необхідну суму на купівлю дорогих речей (наприклад автомобіля). Працює система банку за тим же принципом, що і відкладання грошей в домашню скарбничку. Все, що залишилося від покупок, ми кладемо в скарбничку. Туди можуть покласти свої кошти й інші охочі. Але у вік цифрових технологій та переходу на систему інтернет-банкінгу ця скарбничка також має модернізуватися.

Мрії та мета накопичення коштів не мають значення. Головна ідея – здійснення задуманого. Відкладати кошти з картки можна буде будь-яким зручним способом – самостійно у вигляді регулярних платежів, через заокруглення суми залишків або витрат, шляхом списання фіксованих відсотків від загальної суми витрат.

Такий крок значно розширить можливості наших громадян, і, як сподіваються співзасновники проекту, дозволить здійснити безліч мрій українських сімей.

В чому «фішка» системи накопичення коштів «Банка»

Головною родзинкою системи накопичення стала можливість збору коштів у будь-якій валюті, з будь-яких банківських карт і за запрошенням друзів. За бажанням можна відкладати в гривні, валюті.
Зручність використання такої системи дозволяє підлаштувати правила накопичення коштів за власними потребами. Навіть запрошені до «Банки» друзі зможуть коригувати правила накопичення, ознайомлюватися із вмістом «Банки» у своїх виписках.

Поповнення скарбнички може також відбуватися через посилання, котре учасник системи накопичення відправить своєму знайомому. Тобто кожен охочий зможе долучити до процесу збору коштів на реалізацію власної мрії про авто, квартиру чи відпочинок своїх близьких і знайомих. А це значно пришвидшить процес збору необхідної суми для кожного українця.

Коли чекати на повноцінну робочу версію «Банки»

На сьогодні даний сервіс з накопичення коштів працює в бета-версії. Доступ до нього відкритий всім власникам смартфонів з ОС Android.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Пользователи Vodafone смогут отказаться от SIM-карт уже через месяц

В минуле

Redmi 9 виходить вже буквально на днях

В майбутнє

Також буде цікаво