Hardnews

Рейтинг кращих смартфонів на квітень: флагман Xiaomi випав зі списку

Команда розробників відомого бенчмарка AnTuTu опублікувала свіжий рейтинг найбільш продуктивних смартфонів на основі Android. У квітневому рейтингу лідирують тільки смартфони, які побудовані на базі однокристальної системи Snapdragon 865.


OPPO Find X2 Pro як і раніше займає перше місце і другий місяць поспіль набирає в середньому 607 147 балів. Oppo Find X2 перемістився на друге місце, випередивши Xiaomi Mi 10 Pro. Підвищення рейтингу Find X2 може бути пов’язано з подальшим поліпшенням продуктивності після оновлення прошивки.

З випуском чергової хвилі смартфонів на базі Snapdragon 865 в новому рейтингу відбулися зміни. IQOO Neo 3 і OPPO Ace 2 увійшли в десятку лідерів і виключили Xiaomi Mi 10 і Black Shark 3 зі списку.

На третьому місці опинився iQOO Neo3, в той час як Xiaomi Mi 10 Pro тепер займає четверте місце. Місця з п’ятого по десяте займають OPPO Ace 2, Redmi K30 Pro, iQOO 3, Realme X50 Pro, Vivo NEX 3S і Black Shark 3 Pro відповідно.

AnTuTu відзначають, що смартфони на одній платформі з більш швидкою флеш-пам’яттю (UFS 3.1 або UFS 3.0 з активним з’єднанням Turbo Write) мають більш високу продуктивність.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button