Hardnews

Meizu 17 отримав інноваційну зарядку з нітридом галію

Обговорення
Meizu 17

Meizu зовсім недавно оголосила про те, що компанія має намір представити незабаром свій новий флагман – Meizu 17. Сьогодні ж в мережі було опубліковано перше “живе” фото інноваційного зарядного пристрою прийдешньої новинки.


Інноваційним даний “зарядник” є за рахунок використання в ньому нітриду галію, який забезпечує пристрою підвищену енергоефективність, низьке тепловиділення, а також досить високу потужність при невеликих габаритах. Наприклад, у випадку з подібним зарядним пристроєм Xiaomi, воно виявилося на 48% менше рідного зарядного пристрою Xiaomi Mi 10 при аналогічній потужності.

Meizu 17

Нагадаємо, що судячи з останніх даних, анонс Meizu 17 повинен буде відбутися вже в квітні поточного року. Очікується, що смартфон буде працювати на базі флагманського процесора Snapdragon 865, а також мати підтримку мобільних мереж п’ятого покоління 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Nokia 1.3 – дуже дешевий смартфон на Android 10

В минуле

Київстар запустив безкоштовні консультації лікарів

В майбутнє

Також буде цікаво