Hardnews

Дві причини, чому потрібно купити новенький iPhone SE

Обговорення
iPhone SE 2020 (ліворуч) і iPhone 8 (праворуч) / Apple
iPhone SE 2020 (ліворуч) і iPhone 8 (праворуч) / Apple

iPhone SE другого покоління виявився рівно тим, чим повинен був бути, згідно з усіма раннім чуткам, але при цьому зовсім не тим, чим багато хто хотів би. Новий iPhone SE – це оновлений iPhone 8, тобто новинку потрібно було б назвати iPhone 8s або iPhone 9.


А ось до оригінального iPhone SE нова модель має досить умовне відношення. Так, це та ж цінова категорія і в цілому те ж позиціонування, але новинка як мінімум набагато більші попередника, що, втім, для багатьох буде плюсом.

Як би там не було, iPhone SE вийшов і він такий, який є. Навіщо ж він потрібний був Apple, якщо iPhone XR і iPhone 11 відмінно продаються навіть при своїх цінах? Відповідно до думки Тіма Кука, iPhone SE дуже цікавить тих, хто хоче перейти з Android на iOS. Глава Apple назвав дві причини, по якій багато хто цікавиться новинкою: 

  1. Бажання отримати компактний сучасний смартфон, і тут у нового iPhone SE практично немає конкурентів
  2. Бажання перейти з Android на iOS.

І якщо з компактністю все ясно, то от з другим пунктом вже далеко не все. Ймовірно, в Apple вважають, що саме відносно низька ціна iPhone SE посприяє тому, що ті, хто хотів би змінити платформу, нарешті це зроблять. Звичайно, при прямому порівнянні iPhone SE багато в чому програє більшості смартфонів з Android в ціновій категорії 400-550 доларів, але «магія Apple» в даному випадку повинна перемогти. Принаймні для якоїсь частини споживачів буде саме так.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone SE програв за рівнем автономності iPhone 8

В минуле

Створено «розумні» окуляри для визначення симптому COVID-19

В майбутнє

Також буде цікаво