Softnews

Робота над MIUI 13 вже йде повним ходом

Обговорення
MIUI 13

27 квітня 2020 року, була представлена ​​нова операційна система для смартфонів від Xiaomi – MIUI 12. У ній є кілька корисних нововведень, наприклад, довгоочікувана темна тема. І тим не менше, не дивлячись на те, що «дванадцятка» ще навіть не вийшла, повним ходом вже йде робота над MIUI 13, наступною версією операційної системи. Про це свідчить пост в Veibo, китайськыій соціальній мережі, аналогічній Фейсбуку, який опублікувала компанія в своєму офіційному пабліку.


Покращуйте нову операційну систему самостійно

До посту до приголомшливої ​​новини додавалося і опитування, в якому користувачам пропонувалося вибрати, яких саме поліпшень вони чекають від нової операційної системи для мобільних телефонів. У їх числі – збільшення часу автономної роботи, більш зручна інтеграція з інтернетом речей і пристроями розумного будинку, різні функції для здоров’я, підвищена якість зйомки і звуку, а також багато іншого. Кількість людей, які взяли участь в голосуванні, обчислювалася десятками тисяч вже протягом першої години відтого, як пост був опублікований. Люди не тільки голосують, а й вкрай активно пропонують свої власні варіанти того, якою вони хочуть бачити нову операційну систему. Це дійсно приклад прекрасного рівня турботи про клієнтів, яким варто повчитися безлічі інших компаній-виробників як програмного забезпечення, так і техніки.

Якщо у кого-то випадково є аккаунт в китайській соціальній мережі, то ви можете навіть особисто вибрати, які новинки очікуєте побачити, щоб таким чином стати по-справжньому причетним до розробки операційної системи. Можливо, саме запропоноване вами нововведення стане ключовим і принесе MIUI ще більшу популярність по всьому світу. Чим чорт не жартує?

MIUI 13

Термінів, коли з’явиться нова, тринадцята версія операційної системи, поки що не відомо. Очевидно, її варто очікувати не раніше листопада-грудня поточного року, тому що випуск програмного забезпечення такого рівня вимагає величезних обсягів роботи. Швидше за все, нова операційна система буде встановлена ​​на моделях смартфонів, які вийдуть на початку 2021 року або трохи раніше. Будемо сподіватися, що Xiaomi дійсно врахує побажання потенційних покупців.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Windows 11 оказалась намного лучше своей предшественницы

В минуле

Работы над MIUI 13 уже идут полным ходом

В майбутнє

Також буде цікаво