Hardnews

Камеру iPhone SE порівняли з іншими iPhone: дива не сталося

Обговорення
iPhone SE 2020 (ліворуч) і iPhone 8 (праворуч) / Apple
iPhone SE 2020 (ліворуч) і iPhone 8 (праворуч) / Apple

Коли iPhone SE тільки презентували, було неясно, що ж у смартфона за камера. Всі хотіли, щоб це був модуль, як у лінійки iPhone 11, але трохи пізніше багато хто почав стверджувати, що камера ідентична iPhone XR, тобто і iPhone XS.


Однак в результаті тих, хто хотів дістати собі топовий камерофон Apple за «копійки», чекало розчарування. Справа в тому, що сам оптичний датчик в iPhone SE, як і багато іншого, перекочував прямо з iPhone 8, а вся різниця обумовлена ​​лише ПО і алгоритмами актуального SoC A13 Bionic.

Чи дозволить останній аспект новому смартфону Apple змагатися хоча б з iPhone XR? Відео нижче дає відповідь.

Автор порівняв камеру iPhone SE з камерами iPhone XR і iPhone 11. І … дива не сталося. Найдоступніший актуальний смартфон Apple знімає гірше інших моделей в лінійці компанії. Це видно і на відео, і на фото. Причому на відео це добре видно навіть удень: деталізація трохи гірше, а стабілізація не вражає. Хоча останній аспект рівно такий же і на iPhone XR.

Що стосується фотоможливостей, тут все складніше. Вдень відрізнити знімки з трьох смартфонів практично неможливо, навіть баланс білого часто однаковий. Більш того, по деталізації відмінностей також немає. Різниця з’являється з погіршенням освітлення. Тут незаперечним лідером стає iPhone 11, а ось у iPhone SE і XR знімки дуже схожі.

В цілому можна сказати, що iPhone SE дійсно слабше двох інших учасників тестування, проте так чи велика різниця? Якщо не брати до уваги стабілізацію, знімків при поганому освітленні і деяких сценаріїв використання фронтальної камери, камера iPhone SE мало відрізняється навіть від камери iPhone 11, не кажучи вже про iPhone XR. Так що при ціні в 400 доларів це справді добра пропозиція.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

У Windows 10 з’явився новий вид реклами

В минуле

Samsung Galaxy J2 Core 2020 – ультрабюджетник, який точно куплять

В майбутнє

Також буде цікаво