Hardnews

Названо найпопулярніший смартфон на Android

Обговорення
Redmi Note 8

Аналітична компанія Canalys опублікувала результати дослідження міжнародного ринку смартфонів за підсумками 2019 року і назвала найвищий показник продажів смартфонів.


Більшу частину рейтингу зайняли різні моделі iPhone. Безумовним лідером продажів виявився iPhone XR, а на другому місці iPhone 11. За нею йдуть Samsung Galaxy A10, A50 і A20. Цікаво, що єдиним китайським виробником в даному рейтингу стала компанія Xiaomi зі смартфоном Redmi Note 7. 

Якщо брати тільки четвертий квартал, а не весь рік в цілому, то тут картина дещо інша. В останньому кварталі року лідером виявився iPhone 11. При цьому лідером серед смартфонів з Android за квартал виявилася зовсім не корейська Samsung, а китайська Xiaomi – Redmi Note 8 став найбільш продаваним в світі смартфоном на базі Android за підсумками четвертого кварталу минулого року. Він трохи випередив Samsung Galaxy A10s, A20s і A30s. Замикає десятку Redmi Note 8 Pro. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Невиданная щедрость от Vodafone: 1000 гривен на счет

В минуле

Названо десять лучших хостингов на украинском рынке

В майбутнє

Також буде цікаво