Експерт розповів, чим небезпечні модні Селфі

Зараз на головній

З появою нових соціальних мереж стає все більше залежних від них людей. Часом вони навіть не помічають, як ризикують своїм життям , роблячи оригінальні і модні фотографії, щоб здивувати оточуючих, розповів керуючий партнер комунікаційного агентства B & C Agency Марк Шерман.


“Точно не варто робити Селфі в місцях, небезпечних для життя, оскільки в даному випадку ви не можете повністю контролювати ситуацію. Небезпечними вважаються Селфі в горах, на воді, зйомки в транспорті на ходу і так далі”, – зазначив експерт.

Також різні “оригінальні” ідеї можуть приходити в голову на вечірках, коли люди не дуже добре себе контролюють, додав він.

У момент Селфі головне розуміти, що це безпечно і з вами нічого не трапиться, що ви, наприклад, не оступитеся і не впадете з висоти. Адже завжди велика спокуса перезняти фото, зробити інший ракурс, поміняти кадр і так далі.

Крім того, Селфі не повинні завдавати проблем оточуючим. Під час фотозйомок потрібно думати не тільки про себе, а й про людей поруч.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей