Hardnews

Новітня Sony PlayStation впала в ціні нижче 2000 гривень

До різдва компанія Sony випустила нову приставку, яка повинна була порадувати багатьох користувачів і стати справжнім хітом продажів. Проте, цього не сталося – чи не вперше за всю історію приставок від Соні продажі виявилися низькими. Довелося знижувати ціну, і тоді продажі нарешті пішли вгору. Багато користувачів, особливо старші, оцінили по достоїнству можливість пограти в ексклюзиви для цієї приставки, і багатьом вона стала бажаним подарунком.


Маленька ціна за відмінну приставку

Через рік після виходу нової приставки Sony Playstation її ціна знову впала, тому що, по-перше, необхідно повністю її розпродати, по-друге, компанії потрібно більше коштів для розробки наступної приставки в лінійці. Зараз її вартість становить всього тисячі дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень. Придбати новеньку приставку ви можете як в магазині, так і замовити в інтернеті, що набагато краще, якщо врахувати несприятливу епідеміологічну ситуацію.

Йдеться, зрозуміло, про PS Classic. Це копія найпершої приставки від Sony, яка колись стала справжнім суперхітом, який зумовив прорив на ринку консольного геймінгу, і змінив його обличчя назавжди. Правда, прогрес не стоїть на місці, і зовсім точне повторення нікому не цікаво. У зв’язку з цим «Classic» обзавелася новим HDMI-інтерфейсом, і її можна підключати до будь-якого пристрою виведення, навіть таку екзотику, як, наприклад, проектор. У комплект також входять, само собою, джойстики. А ось диски з іграми вам не знадобляться – тридцять найбільш популярних хітів першої «соні» вже включені в пам’ять самої консолі.

Для тих, кому мало тридцяти ігор, буде цікавою інформація, що на PS Classic вдалося виявити ще двадцять ігор, які, судячи з усього, повинні були також вийти на неї, але з якоїсь причини це не вдалося. Швидше за все, причиною низьких продажів на старті консолі якраз і став низький вибір ігор в поєднанні з високою ціною.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button