lifecell

Lifecell запустив послугу, яка потрібна абсолютно всім

Обговорення
Lifecell

Компанія Lifecell дозволяє вам користуватися одним і тим же пакетом інтернету на декількох пристроях. Це досить зручно, тому що, наприклад, можливі ситуації, коли ви просто забудете поповнити один з безлічі своїх рахунків і в підсумку залишитеся без інтернету взагалі. Тепер такої проблеми виникнути не може, принаймні, якщо ви замовите послугу під назвою «Мульти SIM Інтернет». Тепер у вас при наявності декількох карток вся оплата і управління послугами з надання інтернету буде проводитися в одному акаунті.


Як обзавестися корисною і приємною послугою

Для початку вам знадобиться будь-яка сім-карта Lifecell, яка оформлена на передплатну форму обслуговування. Ви також можете, якщо поки що такої у вас немає, придбати стартовий пакет «Універсальний». Так у вас вийде ще одна сім-карта для використання на планшеті, ноутбуці або роутері. Потім вам знадобиться підключити безпосередню послугу. Введіть просту комбінацію * 144 #. З основної лінії + 380ZZZZZZZZZ вам надійде запрошення на підключення. Дайте згоду на нього зі своєю другою лінії відправленням SMS з цифрою 1 на короткий номер 4414 або через меню * 144 #. Вітаємо, тепер у вас дві сім-карти, зав’язані на один номер і один рахунок. Раніше така послуга – підключення декількох карток до одного особистому рахунку – була доступна тільки абонентам контрактної форми обслуговування.

Зручності подібної послуги, як нам здається, очевидні. Вам більше не потрібно стежити за рахунками на різних картах. Більш того, якщо ви практично не користуєтеся Інтернетом з однієї картки, і при цьому ніколи не дзвоніть з іншого – для чого вам два тарифних плани? Ви можете просто витрачати з однієї карти гігабайти, а з іншої – хвилини. Не потрібно платити більше, ніж необхідно, і витрачати гроші на послуги, якими не користуєтеся. Економія завжди актуальна, а тим більше зараз, в умовах сильного економічного спаду, викликаного карантинними заходами по всій території нашої країни.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Приват24 перестал работать на миллионах смартфонов

В минуле

Lifecell запустил услугу, которая нужна абсолютно всем

В майбутнє

Також буде цікаво