Hardnews

Експерти з DxOMark назвали бюджетну альтернативу iPhone XR і iPhone X

З огляду на дорожнечу практично всіх флагманів на SoC Snapdragon 865, для багатьох найоптимальнішим вибором буде смартфон на Snapdragon 855 або 855+. Наприклад минулорічний хіт Realme X2 Pro.

Цей апарат за відносно невеликі гроші пропонує не тільки топову платформу Qualcomm минулого покоління, але також 90-Герцевий дисплей AMOLED, вражаючу 50-ватну зарядку, стереодинаміки і непоганий набір камер. І про камерах ми зараз і поговоримо, тому що Realme X2 Pro дістався до лабораторії DxOMark.

Нагадаємо, Realme X2 Pro оснащується квадрокамерою з датчиками на 64 Мп, (головний), 8 Мп ( «шірік»), 13 Мп ( «телевик») і 2 Мп. І все це добро фахівці оцінили на рівні 95 балів. За якість фото смартфон отримав 99 балів, а за відео – 86 балів.

Якщо говорити саме про фото, то 99 балів – це рівень, наприклад, Google Pixel 2. Та й такі гіганти, як Google Pixel 3a, iPhone XR і iPhone X пішли зовсім недалеко, випередивши героя новини всього на пару балів. Тобто смартфон не може запропонувати камеру рівня сучасних флагманів, але це дуже гідна камера, особливо, з огляду на вартість смартфона.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button